Blood and Honey ne zaman vizyona girecek?

Birçok insanın severek izlediği Winnie the Pooh, bu sefer hiç karşılaşmak istemeyeceğimiz bir karakter ile karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Rhys Waterfield’ın yaptığı, yapımcılığını ise Scott Jeffrey’in üstlendiği filmden ilk fragman yayınlandı. İşte ayrıntılar…

WINNIE THE POOH: BLOOD AND HONEY KONUSU NE?

Jagged Edge Productions tarafından proje haline getirilen Winnie the Pooh;: Blood and Honey filminin konusu oldukça ilgi çekici. 100 Acre Ormanı’nda yaşayan ve Christopher Robin adlı bir çocukla arkadaşlık eden Winnie the Pooh, hayattaki en yakın arkadaşı Piglet ile bir cani olarak karşımıza çıkacak. Robin, üniversite için evden ayrılır ve bu şekilde insanlarla olan iletişiminden uzaklaşır. Bu şekilde devam eden hayatının bu evresinde bir cani haline gelir. Ormana gelen bir grup ise Winnie ve Piglett ile mücadele içersine girer.

WINNIE THE POOH: BLOOD AND HONEY OYUNCULARI KİM?

Winnie the Pooh filminin oyuncu kadrosu şu şekilde;

ChrisCordell

Amber Doig-Thorne

DanielleScott

Maria Taylor

Danielle Ronald

May Kelly

BaoTieu

NatashaTosini

GillianBroderick

Craig David Dowsett

Nikolai Leon

WINNIE THE POOH: BLOOD AND HONEY NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Jagged Edge Productions tarafından projeleştirilen ve ITN Studios tarafından dağıtımı yapılacak olan Winnie the Pooh: Blood and Honey filminin net tarihi belli değil fakat 2022 yılı bitmeden vizyona girmiş olacak.

Related Posts

Bir cevap yazın